horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Panny

Przygotuj się szybko na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi na wycieczkę. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Nadszedł dzień, by zacząć głośno wyrażać swoje myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Konstelacja Ryby ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie codzienne. W przyszłym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na wypoczynek.

Znaki na niebie oznajmiają, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Dla Ryby najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń.

okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są interesujące oferty wycieczki. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Zapamiętaj by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Masz sporą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Lew Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że spełnienie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Panna Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Waga Słońce ułoży się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieco ułatwione. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1 0. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem okaże się pęk kluczy w kieszeni znajomego. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej idź na aktywną przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Plany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Gwiazdy oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Dla Ryby najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Ryby najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Ryby narodzą się świeże pomysły zarobkowe. Saturn, który zazwyczaj dostarcza powodzenie Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Masz pewną nadzieję odszukać istotny, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twój własny świat. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Masz jedyną możliwość poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz również więzi z bliskimi. Choćby ostatnio gnębiły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

stopka