horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa

Zaprzestań wspominać dawne zdarzenia, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Merkury w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Materialnie nadchodzące dni będą okresem straconym.

Uważaj by pić nieco mniej mleka, wbrew przekonaniom płyny czasami mają wpływ bezpośrednio na Twoją aurę. O ile marzysz o kupnie domu, to jest na to idealny etap na takowe decyzje. Spodziewaj się przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy.

Na weekend naucz się uczciwie rozdzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę w teren.

Piątek to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Autorytatywna postać w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć więzi pomóż jej. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy i doświadczeń. Złym znakiem może być stara książka w ręku znajomego. Rybie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi czas, by rozpocząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Wenus że zrealizowanie postanowień będzie ułatwione. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Rozmyślasz się tak długo, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna osoba w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż tej osobie. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie ważne sprawy. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

stopka