horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa

Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Samotne osoby spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na długie lata. Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także więzi z bliskimi. Rybie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Wenus, który częstokroć dostarcza dobrą passę Rybie, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Zaprzestań wspominać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj przyjaźnie, gdyż niedługo mogą być przydatne. W weekend postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń.

Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz spodziewać się poprawy. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na podróże. Przyszedł czas, by zacząć głośno wyrażać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie fałszywa. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz też znajomości z rodziną. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 5. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zdrowie, toteż zwracaj uwagę na pomarańcze, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. Egzaltacja Neptuna w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym wpływem. nadchodzącym okresie, będziesz uważniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne oferty wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dobrym sygnałem może okazać się pęk kluczy w samochodzie przyjaciela. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. ...
więcej i więcej »

stopka