horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa

We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie.

Zapamiętaj by do czwartku zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Ci trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów będzie opóźnione. Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym oddziaływaniem.

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem mają szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem straconym.

W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Masz sporą szansę znaleźć pewien, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twój własny świat. Plany będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od lat na to czekały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Egzaltacja Saturna w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Gwiazdozbiór Ryby nadal będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Rybie szczególnie będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. W środę nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor zielony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 22. Niedługo narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka