horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa

Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego okresu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub doświadczeń.

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wydarzenia będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Zaprzestań przywoływać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, i dbaj o układy, bo niedługo mogą się przydać. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Single spod znaku Ryby w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc. Egzaltacja Merkurego w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć przemian i tym razem mają szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takie postanowienia. Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to we wtorek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy w samochodzie członka rodziny. nadchodzącym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne oferty zawodowe. ...
więcej i więcej »

stopka