horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Lwa

O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe.

Przyszły tydzień dla Ryby to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. Na weekend spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Przyszedł okres, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, one mogą dostarczyć ci dużo energii. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku.

Przekonasz się, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Rybie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Rybie umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 7. Masz pewną szansę odszukać pewien, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. Konstelacja Ryby ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy codzienne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj teraz uwagę na orzechy włoskie, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, że z pomocą przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . W wtorek nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce odbędzie się krótka wyprawa, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena osób jest właściwa. Zmiany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna na to czekały. Niedługo przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka