horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych.

Dla Ryby nadchodzący czas to okres dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W środę ktoś z rodziny pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Masz minimalną nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja praca.

Niedługo zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Znajoma postać w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie.

Złym omenem stanie się portfel na zdjęciu u przyjaciółki. Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. Nadchodzi czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zaprzestań wspominać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, oraz pielęgnuj koneksje, bo niebawem mogą się przydać. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Oczekuj ciekawej przygody ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Słońce ustawi się w takim układzie do Merkurego że spełnienie postanowień okaże się nieco utrudnione. Pamiętaj aby do piątku pozałatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Znaki na niebie pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Oczekuje na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę emocje. W piątek w południe układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. Pluton sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

stopka