horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. Wydarzenia będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe wyzwania. Konstelacja Ryby krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co wpłynie na życie intymne. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania.

Przyszły tydzień dla Ryby to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz doświadczeń. Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Księżyc ułoży się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie zamiarów może okazać się nieco ułatwione.

O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wspólne działanie na Rybę planety Neptun i Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 3. Jeżeli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej czwartek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wkrótce narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. W poniedziałek rano Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Saturna że zrealizowanie postanowień będzie bardzo utrudnione. Masz dużą szansę znaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

stopka