horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Jowisz w kombinacji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Gwiazdozbiór Ryby krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie codzienne. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny bo dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Los przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci trudy, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie źródłem dawno spodziewanych zmian. Nawet jeśli niedawno gnębiły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem piątek.

Dla Ryby nadchodzący czas to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. O ile myślisz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny czas na takie działania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadszedł czas, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Oczekuj niespodziewanej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na przeżyciach związanych z uczuciami. Musisz być uważny bo dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie własne nastawienie, ale również znajomości z przyjaciółmi. Skończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdy oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. Wolne kobiety spod znaku Ryby w najbliższym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na całe życie. Jowisz w kompozycji z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

stopka