horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Neptun sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich.

tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Nadchodzący tydzień dla Ryby to zaczątek unikalnego rozdziału, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Wiarygodna postać w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie.

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz liczyć na poprawę. Rybie nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Tydzień sprzyja zmianom w życiu i małym modyfikacjom planów. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie na pewno czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy oraz informacji. Konstelacja Ryby ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie intymne. Gwiazdy mówią, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. Saturn, który systematycznie dostarcza pomyślność Rybie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Cię duże niepowodzenie. Dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Ryby przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym zmianom zamiarów. Rybie słabo będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Jeśli myślisz o stałym związku, to jest na to genialny moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zachowanie, toteż zwróć uwagę na pomidory, te owoce mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od znajomych szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka