horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Koziorożca

W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

Pluton pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. W sobotę po południu szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze.

Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, ale także kontakty z przyjaciółmi. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Nadchodzący tydzień dla Ryby to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub informacji.

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W sobotę w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Spotka Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy zaangażować uczucia. Doświadczysz, iż przez pomoc rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzący tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby poczuje, że z pomocą znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych roszad. Masz minimalną nadzieję odszukać ważny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz dużą szansę odszukać pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twoja rodzina. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Nie zapomnij! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka