horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się nowe idee zarobkowe. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy.

Pluton, który przeważnie dostarcza powodzenie Rybie, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina. W przyszłym tygodniu czeka Cię krótka podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa.

Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom planów. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Nadchodzi okres, by rozpocząć spokojniej pokazywać swoje przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Pluton nie pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale także układy z bliskimi. Saturn w układzie z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nawet jeśli niedawno trapiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od lat na to czekały. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje zawodowe. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W czwartek w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż zmień swoje działania na ten czas. Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Saturnem co wpłynie na życie rodziny. W nadchodzącym okresie staraj się dużo więcej czasu przebywać w domu. W umyśle Ryby narodzą się świeże idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka