horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka

Księżyc ustawi się w takim układzie do Marsa że spełnienie zamiarów będzie bardzo opóźnione. Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na długą wędrówkę nad wodę.

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Ryby przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty.

Autorytatywna osoba w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. Sobota to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny okres na rekreację.

W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Uważaj by pić umiarkowane ilości wody, pamiętając że, płyny czasami wpływają niematerialnie na Twój spokój wewnętrzny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niebawem czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed komputerem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem od dawna oczekiwanych roszad. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na poznanie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przygotuj się szybko do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Saturn, który częstokroć dostarcza dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na życie intymne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Ryby to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Wiarygodna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości odmów jej. Najbliższy czas w firmie Ryby, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka