horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka

Jeżeli sami się nie szanujemy nie oczekujmy od znajomych pomocy. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Ryby doświadczy, iż z pomocą rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Staraj się pić nieco mniej alkoholu, pamiętając że, napoje od czasu do czasu oddziaływują efektywnie na Twój organizm.

Masz właśnie możliwość podreperować nie tylko własne wnętrze, lecz także kontakty z bliskimi. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to znakomity moment na takowe postanowienia. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Przestań roztrząsać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz pielęgnuj układy, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Znaki na niebie pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz liczyć na poprawę.

Tydzień w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Ryby wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przebywać w pracy. W umyśle Ryby narodzą się nowe pomysły finansowe. W czwartek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten dzień. Dla Ryby najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Masz nikłą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoje życie. Znajoma kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć tej więzi pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pij umiarkowane ilości herbaty, wbrew pozorom napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy zdecydować się na dotychczasowe przekonania. Zapamiętaj by do soboty wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Uczuciowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 13. ...
więcej i więcej »

stopka