horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 53. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Tydzień w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie.Tydzień stanie się dla Ryby wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozwikłać wszystkie sprawy.

Ryby mają zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Nie przesiaduj zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na długą wędrówkę po parku. Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta.

Przyszedł czas, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W umyśle Ryby pojawią się świeże pomysły finansowe. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad.

Egzaltacja Saturna w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo da się odczuć mocnym wpływem. Jeśli myślisz o stałym związku, to jest na to idealny etap na tego typu działania. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Ryby nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Los być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . W bieżącym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Neptun pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Single spod znaku Ryby w najbliższym okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie środa. W nadchodzącym okresie próbuj więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki. Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie dzielić swój czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka