horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Byka

O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Pluton, który zazwyczaj przynosi pomyślność Rybie, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie.

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej czwartek. W zbliżającym się tygodniu postaraj się większość czasu spędzać na siłowni. W myślach Ryby narodzą się świeże pomysły finansowe. Działasz tak niestandardowo, że inni nie mogą cię zrozumieć.

Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Tydzień w firmie Ryby, stanie się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze.Tydzień będzie dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności.

Przyszły tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor żółty, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Dlatego, że sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych przykrości.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Rybie szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na sport. Egzaltacja Marsa w znaku Ryby która niedawno się wydarzyła już niedługo da się odczuć słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii. Oczekuj niemiłej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 95. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pij mniej wina, pamiętając że, napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twoje samopoczucie. Masz teraz szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz także relacje z bliskimi. Wiarygodna koleżanka w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni odmów jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przychodzi okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zmieniasz się tak długo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. Najlepsza liczba na ten tydzień to 88. ...
więcej i więcej »

stopka