horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Sobota to dobry okres do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Zapamiętaj aby do piątku wykonać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat do tego się przymierzały.

Masz jedyną szansę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz także relacje z bliskimi. Za parę dni odbędzie się duchowa wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi będzie fałszywa. Dla Ryby najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

Zmiana położenia Jowisza w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów. Przychodzi czas, by rozpocząć głośno wyrażać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że spełnienie planów może okazać się nieco ułatwione. Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. W niedzielę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Zmiany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie wtorek. Wkrótce pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Mars, który częstokroć przynosi dobrą passę Rybie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Ryby narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Poczujesz, że przez wsparcie kolegów nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

stopka