horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Wkrótce narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Najbliższy tydzień w pracy Ryby, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień będzie dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie formalności.

Pij umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu oddziaływują mocno na Twoją aurę. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo pojąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. W przyszłym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek.

Już niedługo narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Przygotuj się starannie na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem od dawna zapowiadanych zmian.

Rybie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Złym znakiem może być pęk kluczy w mieszkaniu osoby, której nie lubisz. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na pomidory, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Przekonasz się, iż przez pomoc najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym tygodniu postaraj się dużą ilość godzin przebywać na siłowni. W myślach Ryby pojawią się świeże koncepcje finansowe. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Masz jedyną sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Astrologiczne obliczenia mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić swój czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka osób będzie fałszywa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ryby mają na początku tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

stopka