horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od innych zrozumienia. W przyszłym tygodniu odbędzie się fizyczna wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj świat dookoła pod tym kątem.

Nie oczekuj przyjemnej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. W nadchodzącym okresie postaraj się więcej czasu przebywać w domu. W głowie Ryby pojawią się nowe idee finansowe. W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Przyszedł dzień, by rozpocząć inaczej pokazywać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Urana że spełnienie planów będzie mocno utrudnione. Masz dużą szansę zobaczyć pojedynczy, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie.

Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się odrzucić dotychczasowe przekonania. Znaki na niebie mówią, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od lat miało to nastąpić. Gwiazdy pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W piątek wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten czas. W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce fizyczna wyprawa, dzięki której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że zrealizowanie postanowień może okazać się nieznacznie przyspieszone. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Masz obecnie możliwość wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ryby mają pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w najbliższym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

stopka