horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Wiarygodna koleżanka w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż jej.

Spodziewaj się trudnej zmiany ze strony członka rodziny z zagranicy. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do czwartku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Samotne osoby spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze.

tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży. Rybie nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Masz sporą szansę odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja praca.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom planów. Najbliższy czas w firmie Ryby, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Ryby bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Piątek to dobry czas do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz dużym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Masz małą szansę odszukać istotny, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twoja praca. Ryby mają pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka