horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Bliźniąt

Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą rodziny nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor biały, oglądaj świat dookoła pod tym kątem.

Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Znajomi widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Nie oczekuj przyjemnej niespodzianki od członka rodziny z zagranicy. W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane wykonywanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na podróże.

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić.

Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Rybie wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz oczekiwać polepszenia .

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pij inne ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny czasami oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedobrym znakiem może być zagubiony przedmiot w kieszeni starego człowieka. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie zamiarów będzie bardzo utrudnione. Zakończ rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą się przydać. Gwiazdy oznajmiają, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce ustawi się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się opóźnione. Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, ale też więzi z przyjaciółmi. Masz sporą szansę znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

stopka