horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana

Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości oraz informacji. Pozycja centralna Urana w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Masz sporą szansę odnaleźć pewien, brakujący element do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina.

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Jowisz w kompozycji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Wzajemne oddziaływanie na Rybę planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone nadzieje na sukces.

Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, obecnie jest to wspaniały okres na takowe działania. Znajoma kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów jej. Rybie przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do normy. Nadszedł dzień, by rozpocząć spokojniej pokazywać swoje myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz, który systematycznie przynosi pomyślność Rybie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zmieniasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek znajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Nadchodzący czas w firmie Ryby, stanie się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Ryby wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Rybie nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. Przekonasz się, że dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. ...
więcej i więcej »

stopka