horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana

Wenus, który często przynosi dobrą passę Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Cię spore rozczarowanie. Niedobrym znakiem może okazać się portfel w kieszeni osoby, którą lubisz. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje.

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jowisz w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody.

Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. W wtorek nieznajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Jeżeli sami się szanujemy oczekujmy od znajomych szacunku.

Nie przesiaduj do późna przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wędrówkę do lasu. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, da Rybie wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Ryby przekona się, iż z pomocą znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek nowego rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz spodziewać się poprawy. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały szansę na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. Pij nieco mniej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twoje zachowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić znajomości pomóż jej. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdozbiór Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie bliskich. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

stopka