horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Urana że zrealizowanie postanowień może okazać się przyspieszone.

W środę znajomy pogorszy Tobie , ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. W nadchodzącym okresie staraj się większość godzin spędzać na ćwiczeniach. W umyśle Ryby pojawią się nowe pomysły zarobkowe. W weekend postaraj się uczciwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań.

Tydzień sprzyja zmianom w pracy i dużym zmianom zamiarów. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu.

Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dla Ryby ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ryby mają pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale również więzi z rodziną. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 54. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień w firmie Ryby, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Finansowo ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Mars, który zazwyczaj przynosi pomyślność Rybie, w najbliższym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na czereśnie, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Materialnie bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka