horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby Twoja brakująca połóweczka Barana

Egzaltacja Urana w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym wpływem. Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia.

Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. Spodziewaj się towarzyskiej wizyty bliskiego z innego miasta. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten czas. Staraj się pić nieco mniej soków, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje ciało. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu.

Jeśli myślisz o własnym biznesie, to jest na to genialny czas na takowe postanowienia. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Masz nikłą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. Egzaltacja Plutona w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni da się odczuć mocnym wpływem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na sukces. Nadszedł okres, żeby rozpocząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Konstelacja Ryby krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wolne kobiety spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć należy oddalić emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Rybę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Zmiany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ...
więcej i więcej »

stopka