horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 13 kwietnia 2020 do dnia 19 kwietnia 2020

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Rybie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jagody, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych.

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Pozycja centralna Wenus w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Możesz spodziewać się miłej niespodzianki od gościa z innego miasta.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Zmiany będą dziać się w powolnym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. We wtorek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu.

Nadejdzie wkrótce okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Słońce nie sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie potrafią cię zrozumieć.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na tego typu działania. ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba na ten tydzień to 6. Ten tydzień dla Byka to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozytywnym omenem okaże się zagubiony przedmiot w szufladzie przyjaciółki. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Rak Znajoma persona w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć tej znajomości odmów tej osobie. Dla Raka nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Choćby ostatnio trapiły Cię przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz spodziewać się poprawy. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce narodzi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Wenus, który często przynosi dobrą passę Pannie, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Waga Pamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Wadze niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może okazać się szklany przedmiot w torbie osoby, którą lubisz. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo narodzi się w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Możesz spodziewać się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Nadchodzący czas w pracy Wodnika, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Wenus, który systematycznie dostarcza szczęście Wodnikowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Ryby Nie siedź do późna przed laptopem, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. Niedobrym znakiem okaże się szklanka wina w samochodzie dziecka. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Samotne osoby spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przestań przywoływać minione czasy, natomiast zauważ przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. W środę znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Nie oczekuj miłej wizyty bliskiego z innego miasta. Zanotuj sobie by do piątku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Ci troski, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

stopka