horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 9 marca 2020 do dnia 15 marca 2020

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Spotęgowane oddziaływanie na Rybę planety Mars oraz Merkury oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Ryby doświadczy, że z pomocą znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na pomidory, one mogą zapewnić ci sporo energii. Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i ostrożnym zmianom planów. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Zapamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany.

Przygotuj się dobrze na sobotę, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie mówią, że Baranowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Byk Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, pamiętając że, płyny od czasu do czasu działają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Zanotuj sobie aby do piątku zakończyć wszelkie istotne zagadnienia. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Bliźniętom, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. O Raku, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 17. Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Skończ wspominać to co było, a dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Strzelec Przestań wspominać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak szczodry, bądź gotowy duże rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 87. ... więcej i więcej »

Wodnik tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Słońce ustawi się w takim układzie do Saturna że wykonanie postanowień okaże się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Ryby Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. Jeżeli marzysz o kupnie domu, aktualnie jest to świetny okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 45. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów jej. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale płyny czasami działają mocno na Twoje przepływy energetyczne. Materialnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koniec tygodnia to dobry czas do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Spotęgowane wpływanie na Rybę planety Neptun oraz Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka