horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 lutego 2020 do dnia 16 lutego 2020

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Masz pewną nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twój własny świat. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 13. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Zanotuj sobie by do czwartku zrealizować wszelkie ważne rzeczy. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. Poczujesz, że dzięki wsparciu kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Single spod znaku Ryby w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie partnera na całe życie. Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek niepowtarzalnego etapu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale też więzi z bliskimi. Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury w układzie z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 2. ... więcej i więcej »

Byk Pamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 4. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz małą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany element do delikatnej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ bezpośrednio na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Raka korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. Masz jedyną sposobność podreperować nie tylko swoje samopoczucie, lecz też więzi z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Lew Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Pannie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W nadchodzącym okresie staraj się więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Panny pojawią się nowe pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Wadze umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Za parę dni odbędzie się długa podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. W sobotę wieczorem szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Wodnik Możesz spodziewać się ciekawej niespodzianki od znajomego z zagranicy. Przygotuj się szybko na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym zmianom planów. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ważnym sygnałem będzie stara książka w szufladzie starego człowieka. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić rozsądne ilości wody, pamiętając że, płyny czasami działają mocno na Twoje ciało. Pozytywnym znakiem stanie się element biżuterii w samochodzie przyjaciela. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uważaj by pić nieco więcej mleka, wbrew pozorom napoje czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoje przepływy energetyczne. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

stopka