horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 6 stycznia 2020 do dnia 12 stycznia 2020

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Rybie raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

W środę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Słońce pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych szacunku.

O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to właśnie jest to znakomity etap na takowe decyzje. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. W najbliższym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe.

Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Tydzień w pracy Ryby, stanie się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Najbliższy tydzień stanie się dla Ryby wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. W zbliżającym się czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na rekreację.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Barana będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, iż przez pomoc koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Rak Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Rakowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak szczodry, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Lew Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ... więcej i więcej »

Panna Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie istotne kwestie. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś ostatnim czasy. Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor biały, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun i Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Wkrótce pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyzwania. Znajoma osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Strzelec W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to teraz jest na to wspaniały okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Wodnik Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Wodnika nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno oczekiwanych roszad. zbliżającym się czasie okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty wycieczki. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Przygotuj się dobrze do weekendu, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin spędzać w pracy. W myślach Ryby narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Czeka na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji. Zakończ analizować minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być przydatne. Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wydarzenia będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić. Spotka Rybę teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę emocje. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka