horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 2 grudnia 2019 do dnia 8 grudnia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. We wtorek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości.

Nawet jeśli ostatnio trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . Masz teraz możliwość poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale także relacje z bliskimi. Merkury sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Zanotuj sobie by do niedzieli pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Nadchodzi dzień, by zacząć głośno wyrażać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Przestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być użyteczne. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Rybie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Ryby przekona się, iż przy pomocy znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Urana że spełnienie planów okaże się nieco ułatwione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale również relacje z przyjaciółmi. Na weekend spróbuj sprawiedliwie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Przestań przywoływać to co było, a zauważ przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nadchodzący czas w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Bliźniąt bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Rak Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę po parku. Spotka Raka głównie praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia . Zakończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast zauważ przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Panna Zakończ wspominać to co było, a doceń przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Wadze dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Waga doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Skorpion Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na zawsze. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Jeśli sami się gubimy oczekujmy od innych przykrości. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Wodnik Uczuciowo najbliższe dni będą czasem straconym. Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. ... więcej i więcej »

Ryby Znajoma postać w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. Zaprzestań wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj znajomości, ponieważ niedługo mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy oddalić emocje. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Autorytatywna osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi pomóż tej osobie. okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. Ważnym znakiem może być stara książka w ręku osoby, której nie lubisz. ...
więcej i więcej »

stopka