horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 22 kwietnia 2019 do dnia 28 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Pamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom celów. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że spełnienie planów może okazać się mocno utrudnione.

Pozytywnym znakiem będzie pęk kluczy na zdjęciu u osoby, której nie lubisz. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na podróże.

Nadchodzący czas w firmie Ryby, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Ryby wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje wycieczki.

Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 63. Jowisz w kompozycji z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz także kontakty z bliskimi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Mars, który przeważnie przynosi szczęście Baranowi, w zbliżającym się tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Skończ przywoływać minione czasy, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i pielęgnuj znajomości, ponieważ wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne przypadłości to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Rak W przyszłym okresie nie zalecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny okres na odpoczynek. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie przyjaciół. Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Waga Uważaj by pić inne ilości mleka, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Mars sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który przeważnie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię duże rozczarowanie. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Wiele znaczącym sygnałem okaże się pęk kluczy na zdjęciu u dziecka. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj świat dookoła pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby Jowisz w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego wybierz się na krótką wędrówkę po parku. O Rybie, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. nadchodzącym okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przestań przywoływać minione czasy, natomiast zauważ przyszłość, oraz dbaj o przyjaźnie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. W środę znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor żółty, obserwuj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka