horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań.

Choćby ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś liczyć na poprawę. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. Pluton nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Plany będą dziać się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Jowisz, który często dostarcza pomyślność Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Zanotuj sobie by do soboty załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie.

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz również więzi z bliskimi. Jeśli marzysz o własnej firmie, to teraz jest na to genialny etap na tego typu działania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który częstokroć dostarcza dobrą passę Baranowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. Oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Byk Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Byka zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie początkiem z dawna zapowiadanych roszad. Bykowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Wenus sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę nad wodę. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na jabłka, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek w południe dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Znaki na niebie mówią, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością środa. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli marzysz o kupnie domu, to jest na to świetny czas na takowe postanowienia. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom celów. Księżyc ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że spełnienie planów może okazać się mocno utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rybie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jagody, one mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

stopka