horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej zagospodarować wolny okres na wypoczynek. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy.

Mars nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Nadszedł okres, by rozpocząć uzewnętrzniać własne przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W nadchodzącym tygodniu postaraj się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe sprawy które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W umyśle Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Dlatego, że sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia.

Rybie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ognia. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo ogarnąć powinno się zaangażować uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wzajemne wpływanie na Barana planety Mars i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty podróży. ... więcej i więcej »

Byk Pewna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą dać Ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień sprzyja robieniu porządków i ostrożnym zmianom zamiarów. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień okaże się dla Raka wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rakowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od lat na to czekały. Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Panna Ten tydzień dla Panny to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i informacji. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Waga Saturn w układzie wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Skorpion Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Strzelec Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie istotne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Znajoma kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i dużym zmianom celów. Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Ryby Ważnym znakiem może być pęk kluczy w szufladzie osoby, którą lubisz. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zanotuj sobie by do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Ten tydzień dla Ryby to zaczątek nowego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz obecnie perspektywę poprawić nie jedynie swoje wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. W środę nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Samotne osoby spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Ryby mają zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka