horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Doświadczysz, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia.

Gwiazdozbiór Ryby nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie codzienne. Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak szczodry, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na spacer.

Masz właśnie szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również relacje z przyjaciółmi. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Ryby nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem dawno spodziewanych zmian. Nadszedł okres, żeby rozpocząć pokazywać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Dzięki pozytywnemu układowi Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Ryby przekona się, iż przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to jest to idealny etap na takowe postanowienia. Nadchodzący tydzień dla Ryby to zaczątek nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W sobotę w południe Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym dniu. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Byk Zacznij zauważać z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Dla Byka nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomidory, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność być może w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Rak Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią ci pomóc. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Spotka Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby chociaż cześć pojąć należy oddalić dotychczasowe przekonania. We wtorek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień sprzyja wyjazdom oraz ostrożnym modyfikacjom planów. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Waga Wzajemne działanie na Ciebie planety Mars i Merkury zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 1. ... więcej i więcej »

Skorpion Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Już wkrótce będzie miała miejsce ważna wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. Nadchodzący tydzień dla Strzelca to początek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce ustawi się w takim położeniu do Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. ... więcej i więcej »

Wodnik W bieżącym okresie nie zalecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na sport. O ile fantazjujesz o kupnie domu, to teraz jest to świetny etap na takie działania. ... więcej i więcej »

Ryby Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz nikłą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zakończ rozpamiętywać minione czasy, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek unikalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 45. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W piątek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Ważna persona w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Czeka na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości herbaty, to zadziwiające, ale płyny czasami działają mocno na Twoje przepływy energetyczne. Materialnie ten tydzień będzie okresem na zmiany. ...
więcej i więcej »

stopka