horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 45. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań.

W przyszłym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych koncepcji, dużo lepiej zagospodarować swój wolny czas na rekreację. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości.

Wolne kobiety spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz dużym modyfikacjom celów. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Rybie, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie.

We wtorek po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten dzień. Rybie słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie tylko swoje nastawienie, lecz też znajomości z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Konstelacja Barana nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Księżyc nie sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Byk W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Materialnie najbliższe dni będą okresem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu układowi Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Bliźniętom wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Bliźnięta przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Rak Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Konstelacja Raka ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Plutonem co wpłynie na życie bliskich. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Lew ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Panna Dobrym sygnałem może być pęk kluczy w mieszkaniu przyjaciółki. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Waga W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to doskonały etap na takie decyzje. Wydarzenia będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej czwartek. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić tej relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Znajoma persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Ryby doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także układy z rodziną. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością poniedziałek. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Doświadczysz, iż przez wsparcie koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotęgowane oddziaływanie na Rybę planety Mars oraz Merkury oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Ryby doświadczy, że z pomocą znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka