horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Ryby doświadczy, że przy pomocy rodziny nie mają kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Masz niepowtarzalną możliwość podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także układy z rodziną. W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy.

Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Astrologiczne obliczenia mówią, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Neptun pomaga odnawianiu kontaktów osobistych.

Masz sporą nadzieję zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoje życie. Wkrótce będzie miała miejsce krótka podróż, na której dowiesz się, że Twoja krytyka ludzi jest projekcją. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały.

W poniedziałek rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania w tym czasie. Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Sobota to właściwy czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to jest na to świetny moment na takowe postanowienia. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować swój wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Byk Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę wydumasz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przyszły tydzień dla Bliźniąt to start jedynego w swoim rodzaju etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub doświadczeń. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Rak Dlatego, że sami się szanujemy oczekujmy od pozostałych szacunku. W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać z dzieckiem. W umyśle Raka pojawią się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Lew Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Wspólne oddziaływanie na siebie planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki odpowiedniemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Pannie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Panna poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W czwartek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma pod koniec tego tygodnia słuchać starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Najbliższy czas w pracy Wagi, stanie się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Wagi wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz w zestawieniu z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Dlatego, że sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Czeka na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić emocje. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Wodnik Układy konstelacji oznajmiają, że Wodnikowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. W najbliższym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje podróży. ... więcej i więcej »

Ryby Znajoma postać w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Dla Ryby najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadchodzi dzień, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Dla Ryby nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 45. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wiarygodna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej przyjaźni odmów jej. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Zmiany będą przebiegać w łagodnym czasie, jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

stopka