horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na zawsze.

Egzaltacja Neptuna w znaku Ryby która niedługo będzie miała miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną do kina.

Dobrym omenem może być portfel w samochodzie starego człowieka. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 1. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Ryby narodzą się świeże koncepcje zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Barana pojawią się świeże pomysły zarobkowe. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym zmianom zamiarów. Wolne kobiety spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na długie lata. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno utrudnione. Dla Bliźniąt ten tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Rak Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest projekcją. ... więcej i więcej »

Lew Sobota to właściwy czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Lew ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony gościa z zagranicy. Samotne osoby spod znaku Panny w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Waga Dopilnuj by pić nieco więcej kawy, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu mają wpływ bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. Pozycja centralna Merkurego w znaku Wagi która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Strzelec Staraj się pić nieco mniej wina, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu działają bezpośrednio na Twój spokój wewnętrzny. W wtorek znajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest na to świetny etap na tego typu decyzje. Skończ rozgrzebywać minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Najbliższy tydzień w pracy Wodnika, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Wodnika wielce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Tydzień sprzyja zakupom i dużym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Ryby Na weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ryby mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Znajoma postać w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić znajomości pomóż tej osobie. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem mają szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ważnym sygnałem będzie stara książka w szufladzie starego człowieka. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi dzień, by rozpocząć aktywnie uzewnętrzniać własne emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Dla Ryby nadchodzący czas to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staraj się pić rozsądne ilości wody, pamiętając że, płyny czasami działają mocno na Twoje ciało. Pozytywnym znakiem stanie się element biżuterii w samochodzie przyjaciela. W niedzielę wieczorem Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

stopka