horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Ważnym sygnałem będzie stara książka w szufladzie starego człowieka. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy.

Przyszły tydzień dla Ryby to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej mądrości lub informacji. Nie przesiaduj do późna przed komputerem, lepiej udaj się na długą wędrówkę do parku. W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe.

Dzięki odpowiedniemu układowi Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Ryby przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie mają rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty. Masz nikłą szansę znaleźć pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoja rodzina. Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek.

Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 65. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Słońce sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na szybką wycieczkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Bliźniętom, w najbliższym czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Wolne kobiety spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Lew nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Egzaltacja Urana w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na wypoczynek. Nie oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Znaki na niebie pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Uczysz się tak długo, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadszedł okres, by zacząć wyrażać swoje myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż dużo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W przyszłym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Ryby Zwróć uwagę by pić inne ilości alkoholu, pamiętając że, napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twój spokój wewnętrzny. Wiarygodna persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zakończyć tej znajomości pomóż jej. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Ryby mają zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twój własny świat. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 13. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka