horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Działasz tak szybko, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od bliskiego z innego miasta. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces. Masz jedyną szansę uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też układy z rodziną. Skończ analizować dawne zdarzenia, a doceń teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą być przydatne.

Rybie nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Egzaltacja Marsa w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Wiele znaczącym omenem będzie element biżuterii na zdjęciu u dziecka.

Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . W sobotę po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania w tym czasie. Wenus, który systematycznie dostarcza szczęście Rybie, w zbliżającym się czasie nie będzie tak dobry, przygotuj się na spore rozgoryczenie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej wybierz się na szybką wędrówkę do lasu. Oczekuj niespodziewanej wizyty gościa z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Nadchodzący czas w firmie Byka, okaże się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować . Najbliższy czas będzie dla Byka wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę po parku. Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. W zbliżającym się okresie nie polecane jest wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować swój wolny okres na podróże. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek sposobne są interesujące propozycje spotkania. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Waga Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, lepiej idź na krótką wycieczkę po lesie. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie wtorek. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę po parku. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Koziorożec Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie ułatwione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz także kontakty z bliskimi. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby O ile fantazjujesz o nowej pracy, to właśnie jest to genialny okres na takie wyzwania. Dla Ryby ten tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Pozycja centralna Jowisza w znaku Ryby która niedawno się wydarzyła już teraz da się odczuć słabym działaniem. Jeżeli myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to doskonały moment na takowe działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na maliny, te owoce mogą pozbawić Cię energii. Nadchodzący czas w pracy Ryby, stanie się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Ryby bardzo pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważnym sygnałem będzie stara książka w szufladzie starego człowieka. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Jeżeli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Ryby nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. ...
więcej i więcej »

stopka