horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Rybie raczej słabo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży.

Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie umieją dotrzymać ci kroku. Samotne osoby spod znaku Ryby w najbliższym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na dobre i na złe. Jowisz w układzie wraz z Marsem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Ryby mają w tym tygodniu obserwować starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Znaki na niebie oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie pieniędzy.

Wkrótce przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i małym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to zaczątek unikalnego rozdziału, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę by pić mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo wpływają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie ważne sprawy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Rak Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Nadchodzący tydzień dla Raka to początek unikalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Lew Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Panna O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest to idealny etap na tego typu działania. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie aby do czwartku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Opatrzność prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Waga ma w tym tygodniu słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Wagi odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Skorpion Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Piątek to właściwy okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. O ile myślisz o własnej firmie, to właśnie jest to znakomity okres na tego typu postanowienia. ... więcej i więcej »

Wodnik Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Wodnika będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Pluton pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Ryby Piątek to dobry okres do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dopilnuj by pić umiarkowane ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu godzinami przed telewizorem, zamiast tego wybierz się na długą wędrówkę w góry. Masz jedyną sposobność wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, lecz również więzi z przyjaciółmi. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Staraj się pić nieco mniej mleka, pamiętając że, płyny od czasu do czasu wpływają mocno na Twoje przepływy energetyczne. Już niedługo narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty znajomego z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek unikalnego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy oraz informacji. Zakończ analizować minione czasy, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą być przydatne. Rybie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka