horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały.

Nadchodzący tydzień dla Ryby to początek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy oraz informacji. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to świetny czas na tego typu postanowienia. Konstelacja Ryby chwilowo będzie w niekorzystnym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie zawodowe.

Oczekuj niemiłej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Ryby przekona się, iż przy pomocy znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Merkurego masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. Pozycja centralna Saturna w znaku Ryby która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem.

Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie różne przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Spotęgowane działanie na siebie planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone szansę na sukces.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor czarny, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Baran ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. O Byku, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Ważnym sygnałem może być portfel w szufladzie umundurowanego człowieka. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Skończ rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. Niedługo narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ... więcej i więcej »

Lew Jeżeli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takowe decyzje. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest projekcją. ... więcej i więcej »

Panna Pij inne ilości alkoholu, to zadziwiające, ale napoje w pewnym stopniu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. Panna ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że dzięki pomocy przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. Saturn w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Koziorożec nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Wodnik Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom planów. Znajoma persona w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. ... więcej i więcej »

Ryby Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Dobrym znakiem może okazać się portfel w dłoni znajomego. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Rybie raczej słabo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. Przekonasz się, że przez wsparcie kolegów nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Rybie raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka