horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą za Tobą nadążyć. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Rybie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem mają szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe wyzwania.

Koniec tygodnia to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw podczas których możesz odpocząć. Przestań rozgrzebywać przeszłość, a dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą się przydać. Zwróć uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje.

Masz teraz możliwość poprawić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także kontakty z przyjaciółmi. W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 28.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin przesiadywać na siłowni. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Słońce ustawi się w takim położeniu do Merkurego że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione. Przyszedł okres, by rozpocząć głośno pokazywać własne myśli. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmieniasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią ci pomóc. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek nowego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i informacji. ... więcej i więcej »

Rak Rak ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Pewna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Pij mniej soków, pamiętając że, napoje zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Merkury pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Poczujesz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. ... więcej i więcej »

Waga Materialnie bieżący tydzień będzie czasem dużych szans. Ponieważ sami się nie cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. ... więcej i więcej »

Skorpion Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że wykonanie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Strzelec Złym znakiem okaże się element biżuterii w samochodzie dziecka. Już niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Wodnik Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie niewątpliwie poniedziałek. Pamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie znaczące rzeczy. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno czwartek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie być może czwartek. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia ludzi będzie nieprawdziwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pozycja centralna Marsa w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. W sobotę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko pojąć powinno się oddalić uczucia. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin spędzać w pracy. W myślach Ryby narodzą się nowe koncepcje zarobkowe. Tydzień nie sprzyja zakupom i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Czeka na Rybę teraz praca nad zrozumieniem siebie. Żeby sporo zrozumieć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

stopka