horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Saturn w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Dla Ryby ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

W niedzielę wieczorem układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania w tym czasie. Księżyc znajdzie się w takim położeniu do Marsa że spełnienie planów będzie mocno przyspieszone. Jeśli marzysz o nowej pracy, to jest to doskonały moment na wiążące decyzje.

Jowisz, który przeważnie dostarcza pomyślność Rybie, w zbliżającym się okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozgoryczenie. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. Przychodzi dzień, by rozpocząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Masz nikłą nadzieję odszukać jeden, brakujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. Możesz spodziewać się zawodowej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 17. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wola przemian i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Byk Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić emocje. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . Nadszedł dzień, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak Saturn w zestawieniu z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się nieznacznie utrudnione. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny ponieważ sporo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna We wtorek po południu układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten dzień. Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo czeka Cię ważna podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja ocena przyjaciół będzie słuszna. Masz jedyną sposobność podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz niepowtarzalną sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, lecz też znajomości z przyjaciółmi. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz, który zazwyczaj dostarcza pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy spore niepowodzenie. Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się nieznacznie opóźnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec Oczekuje na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Zwróć uwagę by pić nieco więcej alkoholu, pamiętając że, płyny zasadniczo działają w znacznym stopniu na Twoje przepływy energetyczne. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. Znaki na niebie oznajmiają, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeśli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. O Rybie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym modyfikacjom zamiarów. W najbliższym czasie narodzi się w Tobie wola zmian i tym razem mają szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na nowe przygody. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zaprzestań analizować to co było, a dojrzyj przyszłość, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż niedługo mogą być użyteczne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć należy oddalić emocje. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą dać Ci dużo mocy. ...
więcej i więcej »

stopka