horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie.

Dla Ryby nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Układy konstelacji mówią, że Rybie w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Nawet jeśli ostatnio dosięgły Cię nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś spodziewać się poprawy. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Gwiazdozbiór Ryby krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy intymne.

Złym omenem może okazać się roślina w torbie przyjaciółki. W najbliższym okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Zapamiętaj by do niedzieli zrealizować wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci troski, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W czwartek w południe dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Koniec tygodnia to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Byk Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. Gwiazdy pokazują, że Bykowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w utracie majątku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Czeka na Bliźnięta przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Skończ rozpamiętywać minione czasy, a dostrzeż przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, ale również więzi z przyjaciółmi. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie przydarzy Ci się długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie właściwa. Merkury w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Panna Staraj się pić rozsądne ilości wina, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają znacząco na Twoją aurę. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast doceń to co teraz, i dbaj o znajomości, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Waga Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Wenus na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Wspólne działanie na Wagę planety Jowisz i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Skorpion Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun oraz Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci , ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Wodnikowi słabo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Ryby Najbliższy czas w firmie Ryby, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Ryby mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz też relacje z bliskimi. Merkury w kombinacji z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Układy konstelacji oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Masz sporą szansę odszukać istotny, brakujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W nadchodzącym tygodniu postaraj się sprawiedliwie podzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. Dla Ryby ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. We wtorek po południu Twój znak zodiaku będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym dniu. Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. ...
więcej i więcej »

stopka