horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Tydzień w pracy Ryby, okaże się porą podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas stanie się dla Ryby wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie formalności. Masz sporą szansę odszukać istotny, brakujący element do ciekawej mozaiki którą jest twoja rodzina. Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu.

O ile myślisz o nowej pracy, to właśnie jest na to genialny okres na wiążące decyzje. Single spod znaku Ryby w zbliżającym się tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie partnera na całe życie. Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały.

Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie.

Gwiazdozbiór Ryby nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. O Rybie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. Wiele znaczącym znakiem będzie roślina w szufladzie przyjaciela.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki odpowiedniemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Baran poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas zakończyć swojecele. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek. ... więcej i więcej »

Byk Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Doświadczysz, że przez pomoc kolegów nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spotka Bliźnięta głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. W przyszłym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć wolny czas na wypoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Saturna że wykonanie postanowień może okazać się bardzo utrudnione. Samotne osoby spod znaku Raka w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Lew Zmiana położenia Urana w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Dokładność i sumienność osób spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co stanie się źródłem dawno oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Panna Pozycja centralna Merkurego w znaku Panny która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Masz małą szansę zobaczyć jeden, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. ... więcej i więcej »

Waga Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion Przychodzi czas, by zacząć wyrażać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W głowie Strzelca narodzą się świeże koncepcje finansowe. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że zrealizowanie postanowień może okazać się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który zazwyczaj przynosi szczęście Wodnikowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie znaczące kwestie. Los być może wkrótce zrekompensuje Ci smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Ryby Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować emocje. O Rybie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. Gwiazdozbiór Ryby krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Merkurym co będzie oddziaływać na życie rodziny. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie siedź całymi dniami przed laptopem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę po lesie. W środę po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie słabym oddziaływaniem. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz małym modyfikacjom zamiarów. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Rybie, w zbliżającym się tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na porzeczki, one mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Najsłabszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie wtorek. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę po parku. ...
więcej i więcej »

stopka