horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Jowisz w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Masz minimalną szansę znaleźć istotny, pasujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia.

Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia docenione, co może być źródłem dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Rybie nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje.

Znajoma osoba w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Tydzień w pracy Ryby, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień stanie się dla Ryby bardzo aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. Ryby mają tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu.

Rozmyślasz się tak nietypowo, że pozostali nie mogą dotrzymać ci kroku. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . W przyszłym tygodniu czeka Cię krótka wędrówka, podczas której dowiesz się, że Twoja opinia osób będzie fałszywa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz i Uran zapowiada zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Masz obecnie sposobność wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale też znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. W środę rano układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany o tej porze. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Spodziewaj się miłej przygody ze strony znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Rak Jowisz, który częstokroć przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie niewątpliwie piątek. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Poczujesz, iż dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Pannie wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Dopilnuj by pić rozsądne ilości mleka, to zadziwiające, ale napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Znaki na niebie oznajmiają, że Wadze obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby ostatnimi czasy gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj by pić więcej soków, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Koziorożec W przyszłym tygodniu czeka Cię umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi jest fałszywa. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce krótka wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia osób będzie nieprawdziwa. Samotne osoby spod znaku Wodnika w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 16. Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie mają spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień w firmie Ryby, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień będzie dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Dla Ryby najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Ważnym znakiem okaże się zagubiony przedmiot w kieszeni członka rodziny. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Za parę dni będzie miała miejsce fizyczna podróż, dzięki której zrozumiesz, że Twoja krytyka ludzi będzie niepoprawna. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe oferty wycieczki. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. W nadchodzącym tygodniu staraj się więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Gwiazdy mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Plany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Ryby doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie mają pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

stopka