horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Zwróć uwagę by pić nieco więcej alkoholu, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu działają w niewielkim stopniu na Twoje samopoczucie. Znaki na niebie mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Ten tydzień dla Ryby to zaczątek niepowtarzalnego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji.

O ile myślisz o własnej firmie, to teraz jest to wspaniały czas na tego typu decyzje. Ryby mają w tym tygodniu obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. Przekonasz się, że dzięki pomocy przyjaciół nie mają dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży.

W zbliżającym się tygodniu postaraj się dużo więcej czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Ryby pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Masz właśnie szansę wzmocnić nie jedynie własne nastawienie, lecz również układy z przyjaciółmi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W zbliżającym się okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. W środę nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Byk Masz obecnie perspektywę uzdrowić nie tylko własne nastawienie, lecz też układy z rodziną. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Finansowo nadchodzące dni będą okresem straconym. Skończ analizować przeszłość, a dojrzyj przyszłość, i dbaj o układy, bo już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Niebawem przydarzy Ci się ważna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia niektórych osób jest niepoprawna. O Raku, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Lew Poczujesz, że przez pomoc najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Przygotuj się starannie na wypoczynek, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. ... więcej i więcej »

Panna Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Pannie niespodziewane będzie dopisywało szczęście w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Saturn, który przeważnie przynosi powodzenie Wadze, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się zdecydować się na dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Strzelec Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na dobre i na złe. ... więcej i więcej »

Koziorożec Konstelacja Koziorożca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Przestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na jagody, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. ... więcej i więcej »

Ryby Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Osoby nie będące w związku spod znaku Ryby w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w tym tygodniu skupić się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na aktywną wędrówkę po parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj aby do piątku zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie. Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony gościa z innego miasta. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Ryby ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Uczysz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rybie przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w miłości, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Ryby mają na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W myślach Ryby pojawią się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka