horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Przyszedł czas, by zacząć głośno pokazywać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały.

Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Gwiazdy mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych.

Przyszły tydzień dla Ryby to początek nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. Merkury w koniunkcji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa.

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na porażkę. W zbliżającym się okresie postaraj się większość czasu przebywać na ćwiczeniach. W umyśle Ryby pojawią się świeże pomysły finansowe. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz małym modyfikacjom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Księżyc nie pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Na weekend postaraj się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Byk Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zbliżający się tydzień, przyniesie Bykowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Byk poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Masz sporą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt krótkotrwale będzie w rzadkim układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. W poniedziałek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Rak Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Na weekend naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Lew Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Jowisza że spełnienie zamiarów może okazać się mocno opóźnione. ... więcej i więcej »

Panna Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Nie oczekuj niemiłej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. ... więcej i więcej »

Waga Słońce ułoży się w takim układzie do Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieco ułatwione. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 1 0. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem okaże się pęk kluczy w kieszeni znajomego. Zanotuj sobie aby do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ... więcej i więcej »

Strzelec Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Nie przesiaduj godzinami przed komputerem, lepiej idź na aktywną przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania o których zapomina codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Staranność i sumienność osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się starannie na wypoczynek, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. W najbliższych dniach postaraj się uczciwie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Plany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Rybie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Rybie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Jeżeli marzysz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny czas na tego typu postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rybie nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Choćby ostatnio trapiły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. Piątek to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 8. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka