horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Jeśli marzysz o kupnie domu, to jest na to świetny czas na takowe postanowienia. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert.

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Ryby będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę po lesie. Ryby mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Egzaltacja Jowisza w znaku Ryby która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać słabym działaniem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 79.

Materialnie ten tydzień będzie okresem dużych szans. Wiele znaczącym omenem będzie pęk kluczy w kieszeni umundurowanego człowieka. Ponieważ sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Już niedługo zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. Single spod znaku Barana w najbliższym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Byk Saturn, który częstokroć przynosi szczęście Bykowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy duże rozczarowanie. W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko pojąć powinno się zaangażować uczucia. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która niedawno się wydarzyła już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną do kina. Nadchodzący czas w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór dobrze rozważyć.Tydzień stanie się dla Raka bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Lew Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ dużo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, da Pannie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Panna doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć swoje projekty. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Skorpion Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Strzelec Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co wpłynie na życie przyjaciół. Zaprzestań roztrząsać dawne zdarzenia, natomiast doceń to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną za miasto. Wenus, który przeważnie przynosi dobrą passę Wodnikowi, w najbliższym czasie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz dużym modyfikacjom planów. Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem mają możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. Ryby mają nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Rybie niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zanotuj sobie by do piątku załatwiać wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Ten tydzień dla Ryby to zaczątek nowego etapu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być użyteczne. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Rybie w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Ryby odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka