horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Ryby

Oczekuje na Rybę głównie praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Znajoma persona w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie.

Dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego najbliższy tydzień, przyniesie Rybie dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Ryby poczuje, że z pomocą znajomych nie mają marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Ryby zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co może stać się przyczyną z dawna oczekiwanych zmian. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii.

W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Ryby mają pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej idź na szybką wycieczkę do parku.

O Rybie, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. W najbliższym tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. O Baranie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Byk Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Byka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i małym zmianom celów. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Dla Lwa ten tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Wzajemne działanie na Lwa planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Panna W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły zarobkowe. O Pannie, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Księżyc sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na sport. Ważna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić więzi odmów jej. ... więcej i więcej »

Strzelec Ten tydzień dla Strzelca to start unikalnego etapu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i informacji. W przyszłym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. ... więcej i więcej »

Wodnik Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zwiększone szansę na porażkę. ... więcej i więcej »

Ryby Najlepsza liczba w tym tygodniu to 76. Oczekuje na Rybę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo ogarnąć należy wziąć pod uwagę uczucia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Finansowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Jowisza że zrealizowanie zamiarów okaże się nieco przyspieszone. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W sobotę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz nikłą nadzieję znaleźć istotny, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zakończ rozpamiętywać minione czasy, a doceń to co teraz, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Przyszły tydzień dla Ryby to zaczątek unikalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy lub informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Ryby ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 45. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ...
więcej i więcej »

stopka